Wycieczka po fabryce

Choinkowe szklane ozdoby cieszą nasze oczy w każde święta Bożego Narodzenia. Od pokoleń są najpopularniejszą i najpiękniejszą grudniową dekoracją. Jak powstają te wszystkie kruche, szklane cuda? Warto poznać odpowiedź na to pytanie, tym bardziej że proces wytwarzania bombek jest bardzo ciekawy, wieloetapowy, pracochłonny i wymagający ogromnej fachowości. Umożliwiamy zobaczenie tego z bliska! Już od lat ogromną popularnością cieszą się organizowane przez cały rok wycieczki do fabryki bombek Szkło-Dekor w Piotrkowie Trybunalskim niedaleko Warszawy. Przygotowywane przez nas warsztaty robienia, malowania i dekorowania bombek pozwalają nie tylko na zapoznanie się z tajnikami produkcji, ale także na wykonanie własnych dekoracji choinkowych.

 

Niepowtarzalne bombki z dedykacją – Zapraszamy Gości z Warszawy i nie tylko!

Organizowane przez nas warsztaty dekorowania i malowania bombek to gwarancja otrzymania wszystkich niezbędnych materiałów (wydmuszki – czyli ozdoby do dekorowania, brokaty, kleje). Każdy zwiedzający ręcznie maluje cztery bombki, które następnie są pakowane do specjalnego, wygodnego do przewiezienia kartonika. Można też dodatkowo, jeszcze przed wycieczką, zamówić profesjonalne ozdoby z własną dedykacją lub imieniem – będą one czekały na odbiór w dniu wizyty.

Serdecznie zapraszamy, aby zwiedzanie fabryki bombek zakończyć wizytą w naszym sklepie firmowym. Czeka tu na odwiedzających dodatkowa atrakcja – wyjątkowe szklane bombki choinkowe, które można zakupić po korzystnych producenckich cenach.

 

Niezapomniana wycieczka do fabryki bombek

Zwiedzanie fabryki bombek oraz cały program warsztatów trwa od półtorej do dwóch godzin dla standardowej grupy, liczącej około 40 osób. W ramach krótkiej przerwy w czasie wycieczki częstujemy uczestników zdrowym, owocowym sokiem.

Wycieczki tylko dla grup zorganizowanych.

Cena biletu 25zł/os.

 

 

FACEBOOK

Kontakt

Muzeum Piwowarstwa

tel. +48 696 099 305

sklep@centrumedukacjibrowarniczej.pl

Adres sklepu stacjonarnego

ul. Szewska 2

97-300 Piotrków Tryb.

Mapa

Pin It on Pinterest

Share This