Łaźnie Piwne

Kąpiele w drewnianych baliach, pełnych naturalnych, leczniczych surowców, z których wytwarza się piwo. Relaks w aromatycznej cedrowej saunie, masaże, możliwość degustacji świeżego, niepasteryzowanego lokalnego piwa. To właśnie jest świat piotrkowskich Łaźni Piwnych BSC & SPA. Miejsce o wyjątkowym i niepowtarzalnym klimacie piwnic starego browaru, gdzie oprócz leczniczej kąpieli, skorzystać możecie z kosmetycznych zabiegów i programów aromaterapii. Łaźnie Piwne  to doskonałe miejsce na romantyczny wieczór we dwoje, samotny wypoczynek od codziennych problemów czy świetną zabawę w grupie przyjaciół. 

Standardowo składa się z trzech etapów:

 

I Etap: Relaks w aromatycznej saunie cedrowej

Procedurę Standardową Łaźni Piwnych zaczynamy odpoczynkiem w sali relaksacyjnej o klimacie piwnic starego browaru i korzystaniem z sauny suchej wykonanej z drewna cedrowego. Taki seans daje wiele korzyści, m.in.: rozluźnienie zmęczonych i napiętych mięśni, poprawę krążenia i metabolizmu, usuwanie toksyn z organizmu, zmniejszenie dolegliwości reumatycznych, a nawet wzmocnienie ogólnej odporności organizmu. Pobyt w saunie uspokaja w stanach napięcia nerwowego, stresu i zmęczenia psychicznego oraz dodaje energii.

II etap: Kąpiel w suszu piwnym

 Kolejny etap procedury stanowi aromatyczna, relaksacyjna kąpiel w drewnianej balii. Stosowany do kąpieli Susz Piwny BSC to w 100 % naturalna mieszanka chmielu, drożdży i słodu piwnego – składników od lat cenionych oraz stosowanych w ziołolecznictwie i medycynie naturalnej. Susz Piwny BSC zawiera dobroczynne drożdże, bogate źródło witamin z grupy B oraz substancji mineralnych o właściwościach wygładzających, ujędrniających i przeciwdziałających powstawaniu zmarszczek. Zawarty w nim chmiel łagodzi dolegliwości skórne, bóle reumatyczne oraz stany zapalne korzonków nerwowych, ma działanie przeciwbakteryjne i przecigrzybicze, a słód stabilizuje kolagen i elastynę, wspomaga mikrokrążenie. Kąpiel piwna polecana jest również osobom cierpiącym na bezsenność – uspokaja, wycisza, relaksuje.

Podczas kąpieli proponujemy degustacją piwa z naszego piotrkowskiego rzemieślniczego browaru Jan Olbracht.

III etap: Relaks na leżaku

Ostatni etap to relaks po kąpieli na drewnianym leżaku. Owinięci w miękki koc, słuchacie Państwo muzyki, delektujecie się piwem. Tymczasem składniki z kąpieli jeszcze bardziej wchłaniają się w skórę.

 

Łaźnie Piwne BSC & SPA w hotelu Mercure Vestil*** zapraszają w podróż do krainy relaksu i witalności od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 23:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:00 – 20:00. Zabiegi już od 40 zł/os., a kąpiele od 89 zł/os.

Rezerwacje: Muzeum Piwowarstwa

ul. Szewska 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Telefon: +48 728 361 075

mail: manager@centrumedukacjibrowarniczej.pl

ŁAŹNIE PIWNE BSC & SPA

 

Siedziba Łaźni Piwnych BSC & SPA:

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil ***
Al. Armii Krajowej 22 C
97-300 Piotrków Trybunalski

FACEBOOK

Kontakt

Muzeum Piwowarstwa

tel. +48 696 099 305

sklep@centrumedukacjibrowarniczej.pl

Adres sklepu stacjonarnego

ul. Szewska 2

97-300 Piotrków Tryb.

Mapa

Pin It on Pinterest

Share This